sobota 16. března 2013


        
Vizuální komunikace
Vizuální komunikace vaší značky – výstižná a výrazná, dává najevo, kdo jste, co umíte. Styl, který mluví za vás všude tam, kde se objeví vaše značka a prezentuje váš styl (Design manuál, firemní tvář, logotyp, merkantil…).


Propagační a informační kampaně
Marketingově promyšlené, vizuálně i obsahově atraktivní sdělení, které motivuje. Kampaně cílíme na celkové zviditelnění značky, uvedení na trh nebo zaměřené na jednotlivé skupiny či konkrétní výrobky a služby (Newsletter, magazíny, katalogy, akcidenční tiskoviny, výroční zprávy…).


Multimédia
Multimediální prezentace mají maximální dosah a účinek, na malé ploše vytvoří velký příbeh (Fotografie, text, interaktivita, video, audio…).

Produkce
Kompletní akce zaměřené na podporu, propagaci nebo posílení značky. Koncepční, organizační i personální zajištení (Firemní akce, společenské akce, promo akce, prodejní akce…).


Venkovní reklama
Prezentace na atraktivních, frekventovaných místech, včetne ideové i vizuální podoby kampaně a kvalitní realizace. Plochy mužete využívat i bez navazujících služeb a dodat si vlastní koncepci i zpracování.

Infografika
Obsažné informace v jednoduché, přehledné a krátké prezentaci, s hravou a pochopitelnou koncepcí sdělení. Infografika na malé ploše atraktivně osloví, seznámí je s vaší nabídkou.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.